Gen Healing Nedir?

Öze Ulaşmanın Yolu…

“Gen Healing”, uzak doğu felsefesi, batı mistisizmi ve tasavvuf felsefesi harmanlanarak ortaya çıkmış, spiritüel temellerle hareket eden, kişinin yaratıcı öze ulaşmasını amaçlayan bir yaşam felsefesidir.

Kişinin enerjisini günlük hayat ve telaşesine adapte ederek frekansını sürekli yüksek tutmasını sağlayan “Gen Healing” felsefesi, kişinin kendisini evrenin akışına bırakarak hayatını doyasıya yaşamasını, içgüdüleriyle bir bütün haline gelerek kendisi ve çevresindekiler için her daim en doğru kararları alabilmesini amaçlayan bir tür farkındalık.

Enerji Çemberi Dönüşüm Atölyesi

“Enerji Çemberi Dönüşüm Atölyesi” toplam 3 seviyelik dönemden oluşan ve toplu katılım gerektiren bir farkındalık çalışmasıdır. Her bir seviye 3 aylık süreçte tamamlanır. Her seviye haftada 1 gün 2 saat, toplam 12 katılım içermektedir. Dönüşüm Atölyesi’nin 3 seviyenin de temel amacı kişinin hayatında ters giden olaylara çözüm bularak hayatını istediği şekilde değiştirebilmesine ve yönlendirmesine imkan ve olanak sağlamaktır.

1. SEVİYE

3 AYLIK EĞİTİM

2. SEVİYE

3 AYLIK EĞİTİM

3. SEVİYE

3 AYLIK EĞİTİM

Tüm bu seviyeler bittikten sonra kişi artık bir “GEN USTASI” olacak ve dünyanın her neresinde olursa olsun herkese enerji gönderebilme yetisine sahip olacaktır. Tüm kaygı ve korkularından arınmış bir şekilde yaşam amacını keşfetmek ve öze ulaşma yolculuğunda kendi hedeflerini cesur bir şekilde gerçekleştirerek hem kendisine hem de çevresindekilere fayda sağlayacak ve bütüne hizmet etmek için gerekli tecrübeyi edinmiş olacaktır.

Dönüşüm Atölyesi’ne katılmak isteyen kişilerde olması gereken teknik özellikler:

İstekli olmak, sabretmek, istemek, hazır olmak, istemek, güvenmek, yürekten istemek.

HAYATINI DEĞİŞTİRMEYE HAZIR MISIN?

GEN sayesinde bedeniniz hep dinç, ruhunuz hep genç kalacak.

Enerjileri kullanmayı öğrenin ve hayatınız değişsin.

Ruh ve beden sağlığını optimum seviyede tutmak istiyorsan GEN enerjisini kullanarak kendine pozitif enerji verebilirsin. Bunun için tüm enerji çeşitlerini öğrenmene gerek yok. Öncelikle konsantre olman ve kendi enerjine odaklanman yeterli olacaktır. Kendi enerjini hisset ve evrenin enerjisinin bedenine akmasına izin ver.

KİTABI SATIN AL

Dönüşüm Atölyesi Nedir?

“Gen Healing” ve “Enerji Çemberi” çalışmaları “Kaynak / Öz / Evren / Yaratıcı” ile direkt ve saf bir bağlantı içerisinde gerçekleşir.
“Dönüşüm Atölyesi”nin amacı spiritüel anlamda kendini geliştirmek isteyen ve yaşam amacını arayan bireyler başta olmak üzere Yaratıcı’nın tüm tesirlerinin gelişim ve yükselişidir.
Bu yazıyı okuyorsan, burada bulunman tesadüf değil, bunun bir sebebi / amacı var demektir. Spiritüel yolculuğunda kendi doğru yolunda ilerlemek için destek ve rehberlik alabilmen adına karman, ruhun, ataların ve rehber ruhların seni buraya yönlendirmiştir.

Düşündüğün, Hissettiğin, Yaptığın ve Söylediğin her şey varoluşunu etkiliyor. Spiritüel Gelişim yolculuğundaki yükseliş, Evrensel Yasaları bilerek ve uygulayarak gerçekleşir. Böylelikle varoluşunu bilinçli farkındalıkla yüceltmek senin elindedir.

“Gen Healing”
“Enerji Çemberi Dönüşüm Atölyesi”
Yaratıcı özle bir olmanın yoludur.

Bu atölyede edinilen her tecrübeler direkt olarak Kaynak’tan gelen enerji sonucu gerçekleşir ve Evrensel Yasalar ile tümüyle bir denge içerisindedir.

Her insan ruhsal mertebede, çok özel ve seçilmiş bir karmaya sahiptir ve bu yolculukta her daim kişiye özel rehberlik alacaktır.

Spiritüel gelişimin doğal süreci, kişinin yeni enerjilere yer açabilmesi için içerisinde barındırdığı gereksiz enerjilerden arınmasını gerektirir.

Atölye çalışmalarında dikkat edilmesi gereken unsurlar:
Atölyeye zamanında gelmeye özen gösterin.
Atölye bitiminin sonuna kadar kalmaya özen gösterin.
Atölye süresince rahat olabileceğiniz bir kıyafet giyin.
Atölye süresince ayakkabı giymek uygun değildir.
Atölye süresince cep telefonu kullanımı kesinlikle yasaktır.

HAYATINI DEĞİŞTİRMEYE HAZIR MISIN?

Geçmişteki tecrübeleriniz ve şahit olduklarınız sonucundaki algınız, yaşantınızı tamamiyle etkiliyor, size bir bakış açısı kazandırıyor ve enerjinize yansıyor. Gördüklerinizi unutmaya ve algınızı daha çok açmaya hazır mısınız?
Çocuk yaşta oluşan bilinçaltı düşünce ve inançlarınızı değiştirmek mümkün. Tüm yaşam enerjinizi değiştirmek sizin elinizde…
Enerjiniz değiştikçe çevrenizdeki insanlar ve üzerilerinde bıraktığınız etki tamamiyle değişecek. Pozitif enerjinizi her yere yayacaksınız…

“Hayatımda Sorun Var” diyorsan,

GEN HEALING tüm sorunlarını çözmene yardımcı olacak.

“Gen Healing” ile çözebileceğin konulardan bazıları:

Gün içerisinde yalnız kalmayı sevmiyor, sürekli birileriyle görüşme ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. Yaşınız ilerledikçe tüm sevdiklerinizi kaybedeceğinizi ve yalnız kalacağınızı ve yalnız öleceğinizi düşünüyor ve bundan korkuyor olabilirsiniz.
Gelecekte nasıl para kazancağınızı bilmeden geçim kaygısı duyuyor veya bu Dünya’nın sonunu hoş görmediğiniz için anne veya baba olmak istemiyor, geleceğini göremediğiniz bu Dünya’ya yeni bir çocuk getirmek istemiyor olabilirsiniz.
Sürekli geçmiş olaylarda takılı kalma. Geçmiş duygulardan kurtulamama. Bağışlamamak, bağışlanmamak.
Gün içerisinde çeşitli şekillerde negatif duygu ve düşüncelere sahip olup odaklanamıyor, sürekli negatif duygu ve düşünceler içerisinde kayboluyor olabilirsiniz.
Kaynağını bilmediğiniz bir sebepten dolayı yaşadığınız korkular, fobiler, yükseklik korkusu, karanlık korkusu, köpek korkusu, klostrofobi gibi çeşitli fobi veya korkuya sahip olabilirsiniz.
Odaklanma sorununuz, başladığınız işi bitirememe, sürekli düşünme veya dikkat sorununuz olabilir.
Kendini ifade etme sorunu, başkalarının kendisini anlamıyor olduğunu düşünmek, birileri tarafından anlaşılmak istenmesi.
Kendinize olan güveniniz az olduğu için bir işe veya projeye düşük enerjiyle giriyor olabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz düşük olduğundan işi başarı ile sonuçlandıracağınıza inanmıyor olabilirsiniz. Özgüven eksikliği hayatınızın büyük bir kısmını olumsuz şekilde etkilemekte veya işlerinizin doğru gitmesine sebep oluyor olabilir.
Kendini veya yaptığı hiçbir şeyi beğenmeme, sevmeme. Aynaya bakmaktan çekinme, kendinden utanma duyguları.
Başarısız olmaktan çekinme veya korkma, hata yapmaktan çekinme. Başarısız olacağını düşündüğü için her hangi bir girişimde bulunmaktan çekinme.
Kaybetmekten çekinme veya korkma. Kaybedeceğini düşündüğü için hiçbir girişimde bulunmama. Hayatta hep yenileceğini düşünme.
Verilen bir kararda veya yapılan bir harekette yanlış anlaşılmaktan çekinme veya korkma. Yanlış anlaşıldığını düşünerek sürekli kendini ifade etmeye çalışma.
Kendisini veya yaptıklarını birilerine ispatlama, sürekli birilerinden taktir veya onay görme duygusu.
Sürekli birilerinden yaptığı işin taktir ve onayını görme ihtiyacı. Taktir edilmediğini düşünmek.
Kilo verememek, kilo vermeyi denemek ve başarısız olmak, kilo vermek istemek fakat bir türlü diyete başlayamamak, kilo verdikten hemen sonra fazlasıyla geri almak. Kilo almaya çalışmak, kilo alamamak, aşırı zayıflık.
Hata yapmaktan korkmak, hata yaptığını düşünmek, birilerinde veya sürekli kendinde bir hata aramak.
Sigara, alkol, uyuşturucu, seks, cinsellik gibi kötü alışkanlıklardan kurtulamama. Her türlü başımlılık ve kötü alışkanlıklar.
Yaptığı her şeyin doğru olduğunu düşünmek, her şeyi bildiğini düşünerek her olay ve durum hakkında bilgi sahibi olmak veya olmaya çalışmak. Sürekli bilmişlik taslamak.
Sürekli kendinde bir hata görmek ve/veya hata yapmaktan çekinmek. Her olayda suçlu aramak veya suçu kendinde aramak. Suçlu ve/veya kirlenmiş olduğunu düşünmek.
Yaptıklarından ötürü kendini suçlu hissetmek, kirlendiğini düşünmek. Kendini affettirmeye çalışmak, bağışlanma ihtiyacı hissetmek.
Hatalı olduğunu düşünmek, kirlendiğini hissetmek, kendini affettirmeye çalışmak, bağışlanma ihtiyacı hissetmek.

“Başarı, sadece mutluluktur. Hayatını mutlu şekilde yaşayan herkes, her ne kadar fakir olsalar bile bir çok zenginden daha mutludurlar. Çünkü para mutluluk getirmez. Fakat mutluluk saadet getirir.”

“Korkularla ilerlemek, gerilemekten başka sonuç vermez.”

“Anın tadını çıkaramayanlar, hayatını sürekli kontrol altına almak isteyenlerdir.”

“Sahip olduğunuz her şeye teşekkür ederseniz, elinizdekilerin değerini bir bir daha çok anlamaya başlarsınız.”

“Bir tebessüm veya bir gülümseme ile güne başlamak, her geçen gün içinize daha çok mutluluk verecek. Denemesi bedava…”