Enerji Nedir?

Enerjileri anlamak ve kullanmak…

Dünya’da canlı cansız tüm varlıkların ve maddelerin birer enerjisi vardır. Her enerjinin gücü ve frekansı birbirinden farklıdır. Bu enerjiler birbirlerini mıknatıs gibi çeker ve iterler. Biz insanlar ve diğer tüm canlılar, gündelik hayatlarında bu enerjilerden bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde faydalanırız. Bu enerjinin kaynağı Evren’dir. Evrendeki gezegenler ve güneş sistemlerinin de kendilerine has bir enerji ve kuvvetleri vardır. Bunların frekansları da birbirinden farklıdır. Dünya üzerinde bulunan canlı cansız tüm varlıklar da bu enerjilere uzaktan bağlılar. Hatta farkında olmadan kendi enerjilerini yüksek tutmak için bu enerjileri kullanırlar. Ayrıca biz insanlar bu enerjileri kendi enerjimizle harmanlayarak kendimize ve etrafımıza enerji verebilir veya uzaktan enerji gönderebiliriz.

Güneş sayesinde bedeniniz hep dinç, ruhunuz hep genç kalacak.

Enerjileri kullanmayı öğrenin ve hayatınız değişsin.

Ruh ve beden sağlığınızı optimum seviyede tutmak istiyorsanız, enerjileri kullanarak kendinizi şifalandırabilirsiniz. Bunun için enerji çeşitlerini öğrenmenize de gerek yok. Öncelikle konsantre olmanız ve kendi enerjinize odaklanmanız gerekmektedir. Kendi enerjinizi hissedin ve evrenin enerjisinin bedeninize akmasına izin verin.

RANDEVU AL

“Hayatımda Sorun Var” diyorsanız,

mutlu ve huzurlu yaşamanıza engel olabilecek konulardan bazıları.

Gün içerisinde yalnız kalmayı sevmiyor, sürekli birileriyle görüşme ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. Yaşınız ilerledikçe tüm sevdiklerinizi kaybedeceğinizi ve yalnız kalacağınızı ve yalnız öleceğinizi düşünüyor ve bundan korkuyor olabilirsiniz.
Gelecekte nasıl para kazancağınızı bilmeden geçim kaygısı duyuyor veya bu Dünya’nın sonunu hoş görmediğiniz için anne veya baba olmak istemiyor, geleceğini göremediğiniz bu Dünya’ya yeni bir çocuk getirmek istemiyor olabilirsiniz.
Sürekli geçmiş olaylarda takılı kalma. Geçmiş duygulardan kurtulamama. Bağışlamamak, bağışlanmamak.
Gün içerisinde çeşitli şekillerde negatif duygu ve düşüncelere sahip olup odaklanamıyor, sürekli negatif duygu ve düşünceler içerisinde kayboluyor olabilirsiniz.
Kaynağını bilmediğiniz bir sebepten dolayı yaşadığınız korkular, fobiler, yükseklik korkusu, karanlık korkusu, köpek korkusu, klostrofobi gibi çeşitli fobi veya korkuya sahip olabilirsiniz.
Odaklanma sorununuz, başladığınız işi bitirememe, sürekli düşünme veya dikkat sorununuz olabilir.
Kendini ifade etme sorunu, başkalarının kendisini anlamıyor olduğunu düşünmek, birileri tarafından anlaşılmak istenmesi.
Kendinize olan güveniniz az olduğu için bir işe veya projeye düşük enerjiyle giriyor olabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz düşük olduğundan işi başarı ile sonuçlandıracağınıza inanmıyor olabilirsiniz. Özgüven eksikliği hayatınızın büyük bir kısmını olumsuz şekilde etkilemekte veya işlerinizin doğru gitmesine sebep oluyor olabilir.
Kendini veya yaptığı hiçbir şeyi beğenmeme, sevmeme. Aynaya bakmaktan çekinme, kendinden utanma duyguları.
Başarısız olmaktan çekinme veya korkma, hata yapmaktan çekinme. Başarısız olacağını düşündüğü için her hangi bir girişimde bulunmaktan çekinme.
Kaybetmekten çekinme veya korkma. Kaybedeceğini düşündüğü için hiçbir girişimde bulunmama. Hayatta hep yenileceğini düşünme.
Verilen bir kararda veya yapılan bir harekette yanlış anlaşılmaktan çekinme veya korkma. Yanlış anlaşıldığını düşünerek sürekli kendini ifade etmeye çalışma.
Kendisini veya yaptıklarını birilerine ispatlama, sürekli birilerinden taktir veya onay görme duygusu.
Sürekli birilerinden yaptığı işin taktir ve onayını görme ihtiyacı. Taktir edilmediğini düşünmek.
Kilo verememek, kilo vermeyi denemek ve başarısız olmak, kilo vermek istemek fakat bir türlü diyete başlayamamak, kilo verdikten hemen sonra fazlasıyla geri almak. Kilo almaya çalışmak, kilo alamamak, aşırı zayıflık.
Hata yapmaktan korkmak, hata yaptığını düşünmek, birilerinde veya sürekli kendinde bir hata aramak.
Sigara, alkol, uyuşturucu, seks, cinsellik gibi kötü alışkanlıklardan kurtulamama. Her türlü başımlılık ve kötü alışkanlıklar.
Yaptığı her şeyin doğru olduğunu düşünmek, her şeyi bildiğini düşünerek her olay ve durum hakkında bilgi sahibi olmak veya olmaya çalışmak. Sürekli bilmişlik taslamak.
Sürekli kendinde bir hata görmek ve/veya hata yapmaktan çekinmek. Her olayda suçlu aramak veya suçu kendinde aramak. Suçlu ve/veya kirlenmiş olduğunu düşünmek.
Yaptıklarından ötürü kendini suçlu hissetmek, kirlendiğini düşünmek. Kendini affettirmeye çalışmak, bağışlanma ihtiyacı hissetmek.
Hatalı olduğunu düşünmek, kirlendiğini hissetmek, kendini affettirmeye çalışmak, bağışlanma ihtiyacı hissetmek.

Geçmişteki tecrübeleriniz ve şahit olduklarınız sonucundaki algınız, yaşantınızı tamamiyle etkiliyor, size bir bakış açısı kazandırıyor ve enerjinize yansıyor. Gördüklerinizi unutmaya ve algınızı daha çok açmaya hazır mısınız?

Çocuk yaşta oluşan bilinçaltı düşünce ve inançlarınızı değiştirmek mümkün. Tüm yaşam enerjinizi değiştirmek sizin elinizde…

Enerjiniz değiştikçe çevrenizdeki insanlar ve üzerilerinde bıraktığınız etki tamamiyle değişecek. Pozitif enerjinizi her yere yayacaksınız…

Enerji ve Şifa Yöntemleri

Bedenin negatif enerjilere, duygulara ve düşüncelere verdiği tepkime sonrasında oluşan her türlü fiziksel veya zihinsel hastalık, rahatsızlık ve/veya ruhsal çöküntülere çare vardır. Reiki, Bio Enerji, Theta Healing, Pranik Şifa, Re-Connection, Aile Dizimi enerji ile şifa yöntemlerinden bazılarıdır. Dünya üzerinde daha yüzlerce şifa yöntemi vardır. Şifa bulabilmek için önce şifaya ihtiyaç olduğunu anlamak ve durumu kabullenmek gerekmektedir. Nasıl bir çözüm ile veya hangi şifa yöntemini uygulayarak şifa bulunacağına kişinin kendinin karar şifanın bulunabilme sürecini ne yazık ki uzatabilir. Hangi yönteme ihtiyaç olduğunu araştırmaktan ziyade kendinizi hayatın akışına bırakmak en hızlı çözümdür. Kişi istediği sürece kendi şifasını her türlü bulacaktır. Önemli olan şifanın bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde kendimize, ruhumuza ve bedenimize gelmesine izin vermektir. Unutmayın, “Şifalanmak istemek, şifayı aramak değildir.”

“Başarı, sadece mutluluktur. Hayatını mutlu şekilde yaşayan herkes, her ne kadar fakir olsalar bile bir çok zenginden daha mutludurlar. Çünkü para mutluluk getirmez. Fakat mutluluk saadet getirir.”

“Korkularla ilerlemek, gerilemekten başka sonuç vermez.”

“Anın tadını çıkaramayanlar, hayatını sürekli kontrol altına almak isteyenlerdir.”

“Sahip olduğunuz her şeye teşekkür ederseniz, elinizdekilerin değerini bir bir daha çok anlamaya başlarsınız.”

“Bir tebessüm veya bir gülümseme ile güne başlamak, her geçen gün içinize daha çok mutluluk verecek. Denemesi bedava…”

RANDEVU AL